برای کیفیت بیشتر
صدا را زیاد کنید
مهندسین مشاور ستاوندپاژ
درباره ما
مهندسین مشاور ستاوندپاژ فعالیت خود را از سال 1378 آغاز کرده و با اتکا بر تجارب فنی، مهندسی و مدیریتی خود و همچنین بهره گیری از استعدادهای خلاق و نیروهای توانمند و نوآور در زمینه خدمات فنی، مشاوره ای و پژوهشی پروژه های هتلی، تجاری، مسکونی، اداری و … ارائه می دهد. باتوجه به اصل رضایت کارفرمایان ضمن ارج نهادن به منابع انسانی و با به کارگیری استانداردهای معتبر، این شرکت مهمترین خط مشی خود را اعتلای کیفی و خلاقانه فضای زندگی در نظر گرفته است. در راستای تحقق این هدف، ضمن تدوین نظام مدیریت کیفیت خود بر اساس استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2008 محورهای ذیل به عنوان رئوس خط مشی تعریف شده است:
1_تاکید بر کار گروهی و بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و مجرب برای انجام امور پروژه ها
2_استفاده از فناوریهای نوین و آمیختن آن با زیباترین و کارآمدترین جلوه های هنر
3_رشد روزافزون دستاوردها با اندیشیدن،خلاقیت و نوآوری در پرتو آموزش و پژوهش مستمر
4_ارزیابی و بهبود مستمر فرآیندها و عملکردها در راستای تعالی سازمانی
5_افزایش توانمندی مدیریت و پرسنل شرکت جهت حفظ تعادل بین سه پارامتر عمده کیفیت، زمان و هزینه با هدف ارتقاء بازخورد مالی پروژه برای کارفرمایان
6_حضور فعال در پروژه های ملی و بین المللی طراحی

 

مشتریان ما:

با افتخار خدمتگزار برخی از هتل های معروف هستیم:

 

ستاوند پاژ از نگاه کارفرمایان:

 

 

مدیران ستاوند پاژ

 
فریبرز علی اصغری
موسس و مدیر عامل شرکت مهندسین مشاور ستاوند پاژ
موسس و مدیر عامل شرکت مهندسین مشاور ستاوند پاژ می باشد که مبنای فعالیت های خود را بر اساس گروهی متشکل از توانمند ترین نیرو ها در جهت ارتقا سطح کیفی پروژه ها قرار داده تا فرایندی منحصر به فرد در راستای هر پروژه به وجود آورد. وی فارغ التحصیل رشته معماری و شهر سازی در مقطع کارشناسی ارشد و در حال حاضر دانشجوی دکتری معماری میباشد . 
فریناز علی اصغری
رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسین مشاور ستاوند پاژ
رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسین مشاور ستاوند پاژ بوده که فعالیت خود بر اساس اصول معماری روز پایه گذاری کرده است. او که فارغ التحصیل کارشناسی ارشد معماری و شهر سازی و در حال حاضر دانشجوی دکتری معماری است . همچنین در تعامل با دانشگاه و کار های پژوهشی فعالیت میکند .
 

 دفتر ستاوند پاژ

 

 

 

 

ما منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

 

error: Content is protected !!